Без черг і метушні: оплата за електроенергію за один клік

Пілотний проект миттєвої сплати за спожиту електроенергію у мобільному додатку Приват24 запустили ПриватБанк та ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Відтепер не потрібно пам’ятати дату оплати за комунальні послуги. Компанія у визначений день надсилатиме рахунок з сумою оплати і заповненими реквізитами у вигляді push-повідомлення у мобільний додаток Приват24. Клієнту залишиться тільки підтвердити оплату в один дотик.

Крім цього, бажаючі можуть отримувати push-повідомлення і підтверджувати оплату в месенджерах Viber або Telegram. Для цього необхідно лише підключити свою банківську карту будь-якого українського банку в паблік акаунті ПриватБанку в Viber або в PrivatBank bot в Telegram.

Також споживачі ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» активно користуються можливістю сплатити за електроенергію через особистий кабінет «Вашої абонентської книжки».

 

Координатор проекту від ПриватБанку – Іванова Ірина: тел. +380675033757 (Viber, Telegram), e-mail: irina.ivanova@privatbank.ua, skype: k3310881iia33, facebook.com/iryna.ivanova.169 .

Координатор проекту від ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» – Олена Діхтяр: тел. +38 0532 510 533, e-mail: dit74@poe.pl.ua .