Вдосконалюємося задля вашого комфорту

Оновлення спеціалізованої техніки – обов’язкова умова діяльності енергетиків. Для покращення обслуговування споживачів Полтавщини, забезпечення якості та надійності електропостачання, в АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» триває переоснащення автопарку. У рамках Інвестиційної програми цього року, компанія придбала три автопідйомники, обладнані телескопічними стрілами з висотою підйому 18 м на шасі вантажного автомобіля з п’ятимісною кабіною.

Закуплені автовишки – турецького виробництва з використанням італійської гідравліки.

Нові сучасні автопідйомники дозволять полтавським енергетикам виконувати ремонтні роботи в коротші терміни. За допомогою автовишок здійснюється ремонт ліній електропередач, заміна трансформаторів, обпилювання зелених насаджень поблизу ЛЕП, монтаж та підключення електрообладнання на висоті.

Це не перше оновлення автопарку Товариства. За чотири останні роки, в рамках Інвестиційних програм, компанією була закуплена така спецтехніка:
 – п’ять бурильно-кранових машин на базі трактора ХТЗ (ХТА);
– сім автопідйомників з висотою підйому 18 м;
– автопідйомник з висотою підйому 28 м;
– автомобільний повнопривідний кран з вантажопідйомністю більше 30 т;
– автомобільний тягач для буксирування напівпричіпу та напівпричіп для перевезення вантажів вантажопідйомністю до 30 т.

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» і надалі оновлюватиме матеріально-технічну базу для того, щоб забезпечити надійні та якісні послуги електропостачання мешканців Полтавщини. У планах, до кінця 2020 року закупити дві бурильно-кранові машини на базі трактора ХТЗ (ХТА).