Відзнаки найкращим до Дня енергетика

З нагоди професійного свята, відбулося урочисте нагородження працівників АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», їм вручили державні нагороди, грамоти та відзнаки.

– Серед вас – ті, хто не покладаючи рук і віддаючи всі сили щодня працюють, щоб в оселі кожного мешканця Полтавщини було тепло, затишно і комфортно, – звернувся до присутніх Заступник Голови Правління Сергій Андрієвський. – Саме на вас покладена висока відповідальність дбати про енергетичну безпеку міста та області. Сьогодні відзначаємо одних із найкращих. Саме ви – обличчя і руки нашої компанії. По вас оцінюють результати роботи підприємства в цілому. Хочу побажати вам душевного спокою, добробуту, гідної заробітної плати, щоб вдома чекали рідні і від них ви чули слова вдячності і любові.

Кращі працівники підприємства отримали почесні відзнаки. Подякою Голови Правління та нагрудним «Знаком Пошани» нагороджено майстра виробничої дільниці 1 групи Гадяцької філії Анатолія Гриня, електромонтера ОВБ Великокохнівської філії Станіслава Івашуту та провідного фахівця-керівника групи формування корисного відпуску Новосанжарської філії Мар’яну Бондаренко.

Звання «Ветеран праці» присвоєно 158 працівникам АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», які працюють у компанії 20 і більше років. Грамотою Товариства нагороджено 77 енергетиків. Усі працівники, відзначені з нагоди професійного свята, отримали грошові винагороди за сумлінну, бездоганну працю і вагомий внесок у зміцнення потенціалу підприємства та країни загалом.

Пишаємося нашими колегами і бажаємо всім енергетикам професійних здобутків, плідної та ефективної праці!