Відкрите обговорення проекту змін до Інвестиційної програми на 2018 рік у тарифах з розподілу та постачання електричної енергії

У відповідності з Постановою НКРЕКП № 1627 від 13.12.2012 р. “Про затвердження Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії”, ПАТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” з 31 серпня 2018 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту змін до інвестиційної програми на 2018 рік у тарифах з розподілу та постачання електричної енергії. Обговорення триватиме протягом 30-ти календарних днів. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на корпоративному сайті ПАТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО”: www.poe.pl.ua.

Обґрунтовані пропозиції та зауваження до проекту змін інвестиційної програми на 2018 рік можливо надавати шляхом письмового звернення на адресу: 36022, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 або на електронну адресу: kanc04@pl.energy.gov.ua (скановані копії листів). Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку. Матеріали приймаються у період проведення відкритого обговорення. Анонімні пропозиції та зауваження, а також ті, що будуть надані після закінчення громадського обговорення, не підлягають реєстрації та розглядатися не будуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 01.10.2018 р. o 10.00 за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

ПАТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” повідомляє, що остаточна вартість заходів буде визначена після схвалення змін до інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та проведення процедур відповідно до чинного законодавства України.

У випадку внесення змін до проекту інвестиційної програми 2018 року у тарифах з розподілу та постачання електричної енергії інформація буде оновлюватися.