Ми не маємо права забути їх подвиг…

Сьогодні, в День пам’яті та примирення, на території головного офісу Товариства відбувся традиційний мітинг, присвячений 74-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі, на який завітали учасники воєнних дій, ветерани і пенсіонери підприємства та працівники компанії. Незважаючи на примхливу весняну погоду, учасники зібрання все-таки поклали вінок і квіти до підніжжя Стели загиблим працівникам Полтавської паротурбінної електростанції. Вдалося зробити і традиційне фото на згадку. Опісля гостей запросили до їдальні на традиційний обід. Зі словами вдячності звернулися до присутніх Заступник Голови Правління Сергій Геннадійович Андрієвський та директор з персоналу Олександр Вікторович Кириченко.

На мітинг завітав і учасник бойових дій Борис Софійович Баклицький. Він пригадав фронтові дні, сказавши, що напередодні 9 травня його переповнює смуток за товаришами, які не повернулися додому.

На заході поіменно згадали учасників бойових дій, непрацюючих пенсіонерів Товариства, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до сьогоднішнього дня. А тих, хто загинув у роки війни, вшанували хвилиною мовчання.

Для присутніх учасники художньої самодіяльності компанії співали пісні, які щороку тривожать душу споминами.

У кінці свята кожному гостю подарували спільне фото на згадку.

Поділитися