Полтавська область – у «жовтій зоні»

У зв’язку зі зростанням показника захворюваності на COVID-19, міста Полтава та Миргород,  а також Диканський, Котелевський, Миргородський, Новосанжарський, Полтавський, Решетилівський та Шишацький райони Полтавської області з 28.09.2020 року переведено у «жовту зону» адаптивного карантину.

У Полтавській облдержадміністрації повідомили, які діятимуть обмеження:
– діяльність хостелів;
– роботу після 24 та до 7 години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, буфетів, їдалень), крім діяльності з надання послуг громадського харчування зі здійсненням адресної доставки та замовлень на виніс;
– відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово;
– на вході до закладів потрібно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів;
– перебування у громадських будівлях у масках або респіраторах;
– проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;
– кінотеатри із заповненістю на 50 %;
– перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць;
– відвідування закладів дошкільної, шкільної, позашкільної та спеціалізованої освіти, якщо на самоізоляції понад 50 % дітей та персоналу закладу.

Посилення обмежувальних заходів  і переведення частини Полтавської області до «жовтої зони» є наслідком ігнорування людей вимог карантину і невиконання елементарних заходів профілактики.

Використання масок, дотримання соціальної дистанції, особистої гігієни, використання антисептиків – прості речі, які рятують від хвороби!
Ваша безпека та здоров’я у ваших руках!
Будьте відповідальними і будьте здорові!