Початок проведення консультацій щодо подачі вихідних даних для розроблення Плану розвитку ОСР

Шановні споживачі, виробники, постачальники електричної енергії, оператори систем передачі та суміжних систем розподілу!

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» проводить підготовчі заходи для організації роботи з розроблення Плану розвитку оператора системи розподілу на 2020-2024 роки, що передбачено статтею 50 Закону України «Про ринок електричної енергії» та Кодексом систем розподілу, затвердженим Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №310.

На даний час ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» сформовано переліки та вимоги до вихідних даних, які необхідно отримати від різних категорій користувачів системи розподілу для підготовки вищезазначеного Плану розвитку. В частині прогнозів споживання і виробництва електричної енергії та вимірів електричного навантаження додатково розроблено типові форми надання вихідних даних, якими враховано вимоги Кодексу системи розподілу та інших чинних нормативно-правових актів.

З 20 серпня 2018 року ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» оголошує про початок проведення консультацій щодо переліку, форм та вимог до вихідних даних для розроблення Плану розвитку ОСР на період 2020-2024 років. Консультації триватимуть протягом 30-ти календарних днів. З вищезазначеними матеріалами можна ознайомитися на корпоративному сайті ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (www.poe.pl.ua) в розділі Технічна політика / План розвитку ОСР / Переліки та типові форми надання вихідних даних.

Обґрунтовані пропозиції та зауваження до вищезазначених матеріалів можна надавати:

1) з використанням сервісу завантаження файлів в розділі Технічна політика / План розвитку ОСР / Вікно для надання вихідних даних;

2) шляхом письмового звернення на адресу: 36022, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 або електронною поштою: kanc04@pl.energy.gov.ua (скановані копії листів).

Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку. Матеріали приймаються у період проведення консультацій. Анонімні пропозиції та зауваження, а також ті, що будуть надані після закінчення терміну проведення консультацій, розглядатися не будуть.