Увага! Адаптивний карантин продовжать до кінця літа

Загальнонаціональний карантин, встановлений через пандемію COVID-19, продовжено до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня (Постанова № 641). Вона набирає чинності з суботи, 1 серпня.

Згідно з документом, регіони позначатимуть зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним рівнем небезпеки поширення COVID-19, залежно від епідемічної ситуації. Маркуватиме регіони автоматизоване програмне забезпечення на основі алгоритмів і даних, які затверджуватиме Національна комісія ТЕБ та НС.

Рівень епідемічної небезпеки може змінюватися як для всієї території регіону, так і його окремих адміністративно-територіальних одиниць (районів). Якщо протягом 7 днів буде спостерігатися збільшення кількості підтверджених випадків коронавірусу у регіоні (районі), його переведуть з зони з послабленими карантинними умовами, до більш жорстких.

В умовах адаптивного карантину АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» здійснює обслуговування споживачів, але виключно з дотриманням маскового режиму, використанням антисептиків та соціальної дистанції між відвідувачами.

Окрім цього, для вашої зручності, рекомендуємо скористатися онлайн- та дистанційним обслуговуванням.