У центрі уваги – комфорт споживачів

Щорічно АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» інвестує значні кошти в реконструкцію та модернізацію енергообладнання Полтавської області, зокрема здійснюється технічне переоснащення повітряних ліній та підстанцій з установкою сучасного силового обладнання, розподільних пристроїв, заміною панелей управління релейного захисту. В рамках Інвестиційної програми 2019 року, для покращення якості електропостачання та зменшення кількості відключень, проводилися будівельно-монтажні роботи, в тому числі встановлення сучасних лічильників електричної енергії з можливістю розрахунків за зонами доби (день/ніч) та програмуванням в межах договірної потужності. В більшості діючих договорів дозволена потужність визначена на рівні 2,5-3 кВт.

Звичайно, для нас комфорт споживачів – на першому місці. Тому наразі компанією прийняте рішення до кінця 2020 року потужність лічильників, встановлених згідно з Інвестиційною програмою, встановити на рівні 5 кВт.

Це стосується мешканців, які проживають за адресами:

 • Гадяцький район, с. Лютенька, вул. 373 Стрілецької дивізії, Ватутіна, Ветеранів, Гагаріна, Гончарева, Зарецького, Засядька, Ковпака, Рождественского, пров. Зарецького, Ковпака, Піщаний, Різдвяний, Рождественского;
 • Шишацький район, смт Шишаки, вул. Поділ, Симона Петлюри, Гоголя;
 • Козельщинський район, смт. Козельщина, вул. Шкільна, Монастирська;
 • Чутівський район, смт Чутове, вул. Бочанська, Спортивна, Набережна, Полтавський шлях, Мічуріна, пров. Бочанський;
 • Оржицький район, с. Тарасівка, вул. Молодіжна, Миру;
 • Зіньківський район, смт Опішня, вул. Святотроїцька;
 • Глобинський район, с. Зарічне, вул. Незалежності;
 • Полтавський район, с. Сем’янівка, вул. Підгірна, с. Затурине, вул. Щаслива;
 • Котелевський район, смт Котельва, вул. Ринкова, Зарічна, Чкалова, Миру, Бірюкова, Лермонтова.

За рік споживачі зможуть збільшити величину договірної потужності від визначеної в договорі до бажаної, оформивши все згідно з чинним законодавством. Враховуючи соціальну значимість проекту, компанія пропонує скористатись споживачам, які проживають за вищевказаними адресами, розстрочкою вартості цієї послуги. Звертаємо увагу, що в грудні 2020 року потужність вищевказаних споживачів буде приведена до договірної величини.

Для цього необхідно звернутися до філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з заявою та надати такі документи:

 1. копію документа, який підтверджує право власності чи користування цим об’єктом, або копію витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або, за відсутності об’єкта, копію документа, який підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою або копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
 2. копію ситуаційного плану та копію викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об’єкта (об’єктів) Замовника, земельної ділянки Замовника або прогнозної точки приєднання (для об’єктів, які приєднуються до електричних мереж уперше);
 3. копію паспорта або належним чином оформлену довіреність чи інший документ на право укладати та підписувати договір про приєднання;
 4. копію паспорта та ідентифікаційного коду замовника (для населення).

Вартість збільшення величини договірної потужності розраховується залежно від кількості кВт, які споживач бажає додати до діючої. Під час розрахунків АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» керується Методикою формування плати за приєднання, яка передбачає у 2020 році зменшення вартості приєднання до електромереж для сільського населення.

Кожен споживач може самостійно розрахувати вартість збільшення потужності. Для цього на корпоративному сайті АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» розміщено Калькулятор визначення вартості послуги (Споживачам / Приєднання електроустановок / Стандартне – https://www.poe.pl.ua/consumers/electrical-connecting/standard/ )

Щоб попередити незручності енергоспоживання та вберегти оселю від наслідків перенавантаження мережі, енергетики радять збільшити допустиму потужність, визначену діючими договорами. А працівники АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» всіляко допоможуть у цьому. Адже для нас забезпечення комфорту споживачів – пріоритетний напрямок роботи.