Як платити за електроенергію побутовим споживачам у новому році

Відповідно до вимог Закону України «Про ринок електричної енергії», з 1.01.2019 року ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» більше не є постачальником електроенергії. Ці функції виконує ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ».

Відтак заборгованість за спожиту до 01.01.2019 року електричну енергію необхідно сплачувати на рахунок ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». У разі наявності заборгованості просимо погасити її до 20.01.2019 року. Провести звірку розрахунків Ви можете за допомогою електронного сервісу «Ваша абонентська книжка» або звернувшись до районної філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Споживачам, у яких існує переплата, вона буде повернута шляхом перерахування коштів на особові рахунки ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ». Для цього варто подати заяву на переведення коштів в рахунок подальшої оплати за електроенергію в районній філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Просимо не проводити попередню оплату на рахунок ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за електроенергію, яка спожита вже у січні 2019 року. Оплату за електроенергію, спожиту в січні та в наступні періоди, необхідно здійснювати на рахунок ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ».