День: 16.08.2022
Чому побутові споживачі мають передавати покази електролічильника щомісяця?

Чому побутові споживачі мають передавати покази електролічильника щомісяця?

Відповідно до пункту 8.6 розділу VIII Кодексу комерційного обліку електричної енергії, побутові споживачі зобов’язані передавати оператору системи розподілу фактичні покази засобів обліку електроенергії. Їх варто передавати протягом двох днів до кінця розрахункового місяця та трьох днів наступного розрахункового періоду. Ці покази вважаються даними на перше число календарного місяця. У разі неотримання до початку четвертого дняЧитати більше проЧому побутові споживачі мають передавати покази електролічильника щомісяця?

Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.