29 червня починається період передачі показів лічильника!

Жителі та гості Полтавської області можуть передати покази лічильника в режимі онлайн, скориставшись зручними та безпечними способами. Зокрема, це можна зробити в меню «Передати покази»: https://www.poe.pl.ua/, в особистому кабінеті для фізичних осіб https://www.poe.pl.ua/abon

Чимало споживачів застосовують месенджери: Viber, Telegram, мобільний додаток, який можна завантажити у Play Market .

Для зручності полтавців працює цілодобове інтерактивне голосове меню (IVR-меню) Кол-центру АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за багатоканальними номерами: 097-202-02-07, 050-305-99-10, 093-170-25-33, (0532) 510-910. Набравши один із номерів, після привітання не чекаючи з’єднання з оператором, потрібно ввести номер власного особового рахунку. Якщо він підв’язаний під номер телефону споживача, ідентифікація пройде автоматично.

При передачі показів на 1-ше число місяця, слід натиснути «1», на поточну дату – «2». Далі вводяться покази електролічильника. Після перевірки необхідне підтвердження введених показів, для цього слід натиснути «#».

Споживачам, які телефонують зі стаціонарних телефонів слід перейти у тоновий режим. АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» рекомендує поступово відмовлятися від дзвінків до Кол-центру, тому що у цей період додзвонитися до операторів надзвичайно складно.

Нагадуємо, що побутовим споживачам варто передавати покази електролічильника за червень починаючи з 29 червня до 3 липня включно.

Цінуйте власний час та користуйтеся зручними дистанційними каналами обслуговування!