30 ЛИПНЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ПЕРІОД ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗІВ ЛІЧИЛЬНИКА!

Побутовим споживачам варто своєчасно повідомляти до енергокомпанії, скільки електроенергії ними використано за звітний місяць. Відтак, за липень покази приймаються з 30 липня до 3 серпня включно.

Товариство спростило цей процес, максимально перевівши його в режим онлайн і пропонує на вибір: скористатися меню «Передати покази» на головній сторінці сайту https://www.poe.pl.ua/ (реєструватися при цьому не потрібно); надіслати покази на електронну адресу:  pokaz@poe.pl.ua, месенджери Viber, Telegram. Зареєстровані споживачі можуть обрати особистий кабінет для фізичних осіб – https://www.poe.pl.ua/abon або мобільний додаток завантажений у Play Market.

Також цілодобово діє інтерактивне голосове багатоканальне меню (IVR-меню) Кол-центру АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»: 097-202-02-07, 050-305-99-10, 093-170-25-33, (0532) 510-910. Для користування ним потрібно набрати один із вказаних номерів, та не чекаючи з’єднання з оператором ввести власний особовий рахунок. Якщо він підв’язаний під номер телефону споживача, – ідентифікація пройде автоматично. Тим, хто телефонує зі стаціонарних номерів, слід обрати тоновий режим.

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» рекомендує поступово відмовлятися від дзвінків до операторів Кол-центру для передачі показів.

Кожен з названих онлайн-способів – зручний і має свої переваги. Варто спробувати і знайти для себе найкращий варіант.