30 травня починається період передачі показів лічильника

Понад 200 тисяч споживачів  щомісяця передають  покази лічильника в режимі онлайн, використовуючи  зручні та безпечні способи.  Найпопулярнішими з них залишаються  передача показів   в меню «Передати покази»: https://www.poe.pl.ua/, або в особистому кабінеті для фізичних осіб https://www.poe.pl.ua/abon

Користуються популярністю    месенджери:   Viber,  Telegram,   та   мобільний  додаток  який можна завантажити   у Play Market  за  посиланням 

Для зручності споживачів працює  цілодобове  інтерактивне голосове меню (IVR-меню) Кол-центру АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за багатоканальними номерами: 097-202-02-07, 050-305-99-10, 093-170-25-33, (0532) 510-910. Набравши один із номерів після привітання  не чекаючи  з’єднання з оператором потрібно ввести номер власного особового рахунку. Якщо він підв’язаний під номер телефону споживача, ідентифікація пройде автоматичною.

При передачі показів на 1-ше число місяця, необхідно натиснути «1», на поточну дату – «2». Далі слід ввести покази електролічильника. Після перевірки потрібно підтвердити введені покази, натиснувши «#».

Споживачам, які телефонують зі стаціонарних телефонів слід перейти у тоновий режим. АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» рекомендує поступово відмовлятися від дзвінків до кол- центру, тому що  у цей період додзвонитися до операторів стає нереальним.

      Нагадуємо, що побутовим споживачам варто передавати покази електролічильника   за травень  у період  з 30 травня   до 3 червня включно. Для цього надайте  перевагу  дистанційним  сервісам, адже, щоб ними скористатися достатньо телефона або комп’ютера та доступу до інтернету.