Олександр Вікторович Кириченко
Директор з персоналу

 

У 2006 році отримав вищу освіту спеціаліста з електротехнічних систем електроспоживання в Донецькому національному технічному університеті. У 2018 році здобув ступінь магістра менеджмента в Національній металургійній академії України.

Працював головним інженером Докучаєвського РЕМ, менеджером департаменту з операційних поліпшень ВАТ «Донецькобленерго», керівником департаменту з операційних поліпшень ПАТ «ДТЕК «ДНІПРООБЛЕНЕРГО».

З 4 січня 2017 року – директор з персоналу ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

Олександр Олексійович Ракецький
Директор з охорони праці

Закінчив Дніпропетровський ордена Трудового Червоного прапора гірничий інститут імені Артема за фахом інженер-електрик. Другу вищу освіту отримав у Харківській державній академії міського господарства.

Трудовий шлях в Полтавському південному ПЕМ розпочав у 1979 році. Працював начальником служби розподільчих мереж, заступником директора з питань охорони праці. У 1998 році призначений директором з питань охорони праці ВАТ «Полтаваобленерго».

З 1 січня 2015 року – директор з охорони праці – начальник служби охорони праці.

 

Андрій Богданович Козань
Директор технічний

У 1999 році закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за фахом «інженер-електрик». У цьому ж вузі отримав другу вищу освіту за спеціальністю «облік і аудит».

Трудову кар’єру розпочав у ВАТ «Прикарпаттяобленерго». Працював начальником Яремчанського РЕМ, начальником служби метрології. Займав керівні посади у ВАТ «Кіровоградобленерго» та ВАТ «ЕК «Дніпрообленерго».

З 9 січня 2014 року – технічний директор ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

Олег Володимирович Канабеєв
Директор з захисту активів

У 1987 році закінчив Полтавське вище військове командне училище зв’язку імені Маршала РС К.С. Москаленка. У 2000 році отримав спеціальність економіста-правознавця в Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Служив в УМВС України в Полтавській області. Працював заступником директора з охорони ПП «Будмонтаж».

З 8 квітня 2010 року – директор департаменту безпеки та охорони
ВАТ «Полтаваобленерго». З 1 січня 2015 року – директор з захисту активів.

 

Владислав Іванович Чайка
Директор з інформаційних технологій

У 2002 році отримав вищу освіту за спеціальністю «Соціальна інформатика. Програміст прикладний, викладач математики та інформатики» у Національному університеті «Львівська політехніка».

Працював у ПП «Євробуд», Тернопільській філії ПАТ КБ «Приватбанк»,
ТОВ «ПОЛТАВАСІЛЬГОСПЕНЕРГО». З 2003-го до 2018 року – у
ТОВ «ТАНДЕМ-2002».

З 1 червня 2018 року – директор з інформаційних технологій
ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

Олег Олексійович Ліхман
Директор комерційний

У 1999 році отримав вищу освіту інженера-електрика в Криворізькому технічному університеті. З 2006-го до 2016 року працював у
ВАТ ЕК «Дніпрообленеро».

Пройшов шлях від інженера-інспектора відділу технічного аудиту до заступника начальника з технічного забезпечення продаж Північного району електромереж. З 2017 року – провідний фахівець групи енергоаудиту ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

З 18 квітня 2018 року – директор комерційний
ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

Володимир Васильович Кострийчук
Директор з забезпечення діяльності

У 1983 році закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту імені С.М. Кірова. Другу вищу освіту отримав в Українському державному університеті залізничного транспорту.

Трудовий шлях розпочав у Дніпровському тепловозоремонтному заводі. Працював заступником начальника, начальником дизельного цеху. Обіймав керівні посади на різних підприємствах.

З 23 квітня 2018 року – директор з питань забезпечення бізнесу
ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

Сергій Олександрович Свіренко
Директор Сервісного Центру

У 2010 році закінчив Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара. Другу вищу освіту менеджера здобув у 2018 році в Національній металургійній академії України.

Трудовий шлях розпочав у ПАТ «ДНІПРООБЛЕНЕРГО». Працював електромонтером, диспетчером ЦДС, менеджером, потім – начальником відділу впровадження СБВ.

У 2017 році призначений начальником групи якості ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». З 1 жовтня 2019 року – т.в.о. директора Сервісного Центру.

 

Олег Леонідович Остроушко
Перший заступник директора з правової роботи

У 1985 році закінчив Полтавське вище військове командне училище зв’язку. Вищу освіту юриста отримав у 1999 році в Дніпропетровському державному університеті.

Трудовий шлях у ВАТ «Полтаваобленерго» розпочав у 2002 році з посади юрисконсульта. Працював начальником юридичного відділу, заступником директора з правової роботи. У 2015 році призначений директором з правової роботи.

З 16 листопада 2017 року – перший заступник директора з правової роботи ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

Геннадій Анатолійович Ларін
Директор з капітального будівництва та інвестицій

У 2003 році отримав юридичну освіту в Луганській академії внутрішніх справ МВС імені 10-річчя Незалежності України.

З 2006 до 2011 року працював у ВАТ ЕК «Миколаївобленерго». З 2011-го до 2016 року – у Криворізьких міських електричних мереж ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго». Кар’єру в ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» розпочав у 2016 році на посаді начальника групи енергоаудиту.

З 17 квітня 2018 року – директор з капітального будівництва та інвестицій.

 
Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.