Олександр Вікторович Кириченко
Директор з персоналу
У 2006 році отримав вищу освіту спеціаліста з електротехнічних систем електроспоживання в Донецькому національному технічному університеті. У 2018 році закінчив Національну металургійну академію України, здобувши ступінь магістра менеджмента.
Трудовий шлях розпочав у Донецьких Західних електромережах ВАТ «Донецькобленерго» з посади диспетчера району мереж Докучаєвського РЕМ. Обіймав посади головного інженера Докучаєвського РЕМ, головного спеціаліста та менеджера департаменту з операційних поліпшень товариства.
У 2015 році перейшов працювати у ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго» на посаду керівника департаменту з операційних поліпшень.
З 4 січня 2017 року – директор з персоналу ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».
 
Олександр Олексійович Ракецький
Директор з охорони праці
У 1986 році закінчив Дніпропетровський ордена Трудового Червоного прапора гірничий інститут імені Артема за фахом інженер-електрик. У 1998 році отримав другу вищу освіту інженера-економіста в Харківській державній академії міського господарства.
Трудовий шлях в Полтавському південному ПЕМ розпочав у 1979 році з посади електромонтера-кабельника Полтавського південного підприємства електромереж. Працював майстром групи ПЛ, начальником служби розподільчих мереж Полтавського південного ПЕМ. У 1994 році призначений заступником директора з питань охорони праці. Займає посаду директора з питань охорони праці ВАТ «Полтаваобленерго». У 2007 році обійняв посаду заступника директора з питань охорони праці – начальника служби охорони праці.
З 1 січня 2015 року – директор з охорони праці – начальник служби охорони праці.
 
Геннадій Анатолійович Ларін
Директор з капітального будівництва та інвестицій

У 2003 році отримав юридичну освіту в Луганській академії внутрішніх справ МВС імені 10-річчя Незалежності України.

Трудовий шлях в енергетиці розпочав у ВАТ ЕК «Миколаївобленерго» з 2006 року з посади спеціаліста 1 категорії служби безпеки. Пізніше працював директором філій Баштанського та Жовтневого районів, заступником директора з енергонагляду та збуту електроенергії філії м. Миколаєва та першим заступником директора філії м. Миколаєва. З 2011 року обіймав посаду начальника Північного району електромереж Криворізьких міських електричних мереж ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго».

Кар’єру в ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» розпочав у 2016 році на посаді начальника групи енергоаудиту.

З 17 квітня 2018 року – директор з капітального будівництва та інвестицій.

 
Андрій Богданович Козань
Директор технічний

У 1999 році закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за фахом інженер-електрик. У цьому ж вузі отримав другу вищу освіту за спеціальністю «облік і аудит».

Трудову кар’єру розпочав у ВАТ «Прикарпаттяобленерго». Займав посади інженера служби підстанцій, заступника начальника та начальника Яремчанського РЕМ, начальника служби метрології. Працював заступником начальника Новоукраїнського РЕМ ВАТ «Кіровоградобленерго», диспетчером та начальником Дніпровських МЕМ ВАТ «ЕК «Дніпрообленерго».

З 9 січня 2014 року – технічний директор ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 
Олег Володимирович Канабеєв
Директор з захисту активів

У 1987 році закінчив Полтавське вище військове командне училище зв’язку імені Маршала Радянського Союзу К.С. Москаленка. У 2000 році отримав спеціальність економіста-правознавця в Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Служив у УМВС України в Полтавській області. Працював старшим інспектором охорони в ПП «Явір-2000», заступником директора з охорони ПП «Будмонтаж».

З 8 квітня 2010 року – директор департаменту безпеки та охорони ВАТ «Полтаваобленерго». З 1 січня 2015 року – директор з захисту активів.

 
Владислав Іванович Чайка
Директор з інформаційних технологій

У 2002 році отримав вищу освіту за спеціальністю «Соціальна інформатика. Програміст прикладний, викладач математики та інформатики» у Національному університеті «Львівська політехніка».

Працював у ПП «Євробуд», Тернопільській філії ПАТ КБ «Приватбанк», ТОВ «ПОЛТАВАСІЛЬГОСПЕНЕРГО».

З 2003 по 2018 рр. – ТОВ «ТАНДЕМ».

З 1 червня 2018 року – директор з інформаційних технологій ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 
Олег Олексійович Ліхман
Директор комерційний

У 1999 році отримав вищу освіту інженера-електрика в Криворізькому технічному університеті.

Працював у ВАТ «Христофорівський завод вогнетривких блоків і бетонів», ТОВ «Криворіжрудмаш», ПП «Промоблік», ДП «Фрештекс-Україна». У Криворізьких електричних мережах ВАТ ЕК «Дніпрообленеро» пройшов кар’єрний шлях від інженера-інспектора відділу технічного аудиту до заступника начальника з технічного забезпечення продаж Північного району електромереж.

З 18 квітня 2018 року – директор комерційний ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 
Володимир Васильович Кострийчук
Директор з питань забезпечення бізнесу

У 1983 році закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту імені С.М. Кірова. Другу вищу освіту отримав в Українському державному університеті залізничного транспорту.

Трудовий шлях розпочав у Дніпровському ордена Трудового Червоного Прапора тепловозоремонтному заводі з посади майстра виробничої дільниці. Пізніше працював заступником начальника, начальником дизельного цеху заводу. Обіймав керівні посади на різних підприємствах.

З 23 квітня 2018 року – директор з питань забезпечення бізнесу ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 
Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.