Руслан Вікторович Стройний
Голова Правління

У 1999 році закінчив Запорізький державний університет за спеціальністю «правознавство». Другу вищу освіту економіста отримав у Харківській філії Української академії Банківської справи Національного банку України.

2010 – 2016 рр. – працював фінансовим директором ПАТ «Чернігівобленерго». У 2016 році став фінансовим директором ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

З 13 лютого 2018 року – т.в.о. Голови Правління. 17 квітня 2019 року обраний Головою Правління.

 
Наталя Вікторівна Дубініна
Фінансовий директор

У 2002 році отримала спеціальність магістра з фінансового менеджменту в Полтавському університеті споживчої кооперації України.

Працювала бухгалтером СП «Полімекс», головним бухгалтером ВАТ «Россава». З 2001 року розпочався трудовий шлях в «Полтаваобленерго» з посади бухгалтера централізованої бухгалтерії. З 2002 року обіймала посаду заступника головного бухгалтера – керівника групи, з 1 грудня 2012 року – головного бухгалтера централізованої бухгалтерії.

З 17 квітня 2019 року – Фінансовий директор Товариства.

 
Сергій Геннадійович Андрієвський
Заступник Голови Правління

У 1988 році закінчив Харківський інститут радіоелектроніки. Другу вищу освіту менеджера-економіста отримав у Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій і управління.

Трудовий шлях розпочав з посади інженера на Кременчуцькому колісному заводі. Працював головним бухгалтером ГА «НАФТ», заступником голови правління ЗАТ «Фіненерго» та ЗАТ «Спеценерго». З 2001 року обіймав посаду начальника Кременчуцької філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

З 17 квітня 2019 року – заступник Голови Правління.

 
Владислав Євгенович Стріков
Заступник Фінансового директора

У 2001 році закінчив Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту за фахом менеджер-економіст. Другу вищу освіту магістра з бізнес-адміністрування отримав у Сумському державному університеті.

Працював у КБ «Приватбанк» провідним експертом з моніторингу. Обіймав посаду заступника фінансового директора ПАТ «Сумиобленерго».

З 27 травня 2016 року – заступник Фінансового директора ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 
Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.