Учбовий центр

Основним напрямком роботи центру професійної освіти ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» є підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації та періодична атестація працівників підприємства. Виробнича форма навчання забезпечує високий експертний рівень знань, необхідних у професійній діяльності, і дає право на підвищення кваліфікаційного розряду. Курси цільового призначення спрямовані на вивчення нових видів обладнання і освоєння нових технологічних процесів.

Учбовий центр діє на власній сучасній матеріально-технічній базі. Викладачами є кращі фахівці компанії. Саме в їхньому досвіді акумульовані унікальні практичні досягнення, якими вони діляться зі своїми колегами.

Два лекційні класи Учбового центру, розраховані на 24 та 50 осіб, обладнані сучасною мультимедійною технікою. Третій клас – комп’ютерний – орієнтований на навчання і перевірку знань. Він вільно вміщає до 15 осіб. Лекційні класи оснащені стендами з елементами обладнання розподільчих мереж і підстанцій, вантажозахватним пристосуванням, приладами обліку електроенергії, апаратурою релейного захисту та автоматики. Практичні заняття проводяться безпосередньо на виробництві: у лабораторіях, майстернях, на діючому обладнанні.

В Учбовому центрі навчають 15 робітничим та 8 інженерно-технічним спеціальностям. У середньому за рік курси проходять близько 500 осіб, підготовка та підвищення кваліфікації кадрів триває безперервно.

Для закріплення та тестування знань в центрі користуються автоматизованою системою підготовки і проведення електронного контролю знань і тренажу «АСПЕКТ». Усі слухачі курсів за допомогою цієї програми проходять тренування, а після закінчення занять – складають іспити.

На базі Учбового центру працює Головна комісія, склад якої укомплектовано із висококваліфікованих спеціалістів Товариства. Її члени щотижня перевіряють рівень знань працівників компанії.

Робота Учбового центру щодня втілює один із важливих напрямків політики управління персоналом компанії – формування колективу професіоналів, у якому поєднуються досвід енергетиків з багаторічним стажем та ініціативність молодих спеціалістів.

Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.