Учбовий центр

Енергетична галузь завжди потребувала висококваліфікованих працівників, тому турбота про професійний ріст співробітників – один з ключових принципів роботи з персоналом АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО”.

Щоб забезпечити працівників необхідними знаннями і навичками у Товаристві більше 40 років на власній сучасній матеріально-технічній базі діє Учбовий центр. У новому приміщенні, яке з вересня 2018 року розташоване на території Головного офісу, є один лекційний клас на 40 осіб, який обладнаний сучасною мультимедійною технікою та комп’ютерний клас на 10 робочих місць і орієнтований на навчання і перевірку знань. Лекційний клас має спеціальні наочні посібники: стенди з елементами обладнання розподільних мереж, підстанцій, стенди з вантажозахватними пристосуваннями, приладами обліку електроенергії, апаратурою релейного захисту та автоматики.

Основними завданнями Учбового центру є підготовка та підвищення кваліфікації кадрів в очній та дистанційній формі, які тривають упродовж усього року. Для забезпечення дистанційної освіти в учбовому центрі з 1 вересня 2019 року була впроваджена система управління навчанням “MOODLE”.

У середньому за рік навчається близько 500 осіб, згідно затвердженого плану. В УЦ навчають 17 робітничим спеціальностям та 13 інженерно-технічного профілю. Крім лекційної форми навчання проводяться різного роду тестування, атестації, семінари, тренінги. Одним із напрямків діяльності УЦ є перевірка знань працівників у Головній комісії, яка працює кожного тижня. Склад викладачів укомплектовано із висококваліфікованих спеціалістів Товариства, 30 із яких у 2023 році отримали сертифікати про успішне проходження курсу “Психолого-педагогічний мінімум для працівників, які залучаються до професійного навчання на виробництві персоналу енергетичної сфери”.

Робота УЦ від заснування і до сьогодні щодня втілює один із важливих напрямків політики управління персоналом компанії – формування колективу професіоналів, поєднуючи досвід енергетиків з багаторічним стажем та ініціативність молодих спеціалістів.

Поділитися
Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.