Будівництво по вул. Старий Поділ, 18: між правдою і вигадками

Напередодні завтрашньої сесії Полтавської міської ради деякі псевдоактивісти навмисне вводять в оману мешканців Полтави і депутатів міської ради.

Мова йде про будівництво житлового будинку по вулиці Старий Поділ, 18. Ще у 2009 році земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, була надана в користування ВАТ «Полтаваобленерго» (нинішня назва – АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО) рішенням позачергової 36-ї сесії 5 скликання Полтавської міської ради від 29.01.2009 року для розташування адміністративно-житлового комплексу. На підставі цього рішення 06.09.2009р. було укладено договір оренди землі з цільовим призначенням земельної ділянки – будівництво адміністративно-житлового комплексу з підземним паркінгом. Отже, починаючи з 2009 року і до сьогодні АТ «Полтаваобленерго» користується даною земельною ділянкою на підставі права оренди землі і цільове призначення цієї ділянки не змінювалося. В земельному кадастрі ця земельна ділянка зареєстрована під кодом 03.15 – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Товариство спільно з ТЗДВ «Полтаватрансбуд» прийняли соціально-значиме рішення про будівництво сучасного житлового будинку по вулиці Старий Поділ, 18 в першу чергу для вирішення житлових проблем мешканців м. Полтави. Крім цього, в даному будинку планується централізоване розміщення підрозділів АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з обслуговування споживачів, функціонування яких поліпшить якість наданих послуг мешканцям Полтавської області.

Голова Правління АТ «Полтаваобленерго»

Руслан Стройний