Проекти тарифів за 2019 рік

Сьогодні, 15.03.2019 року, відбулися відкриті слухання (обговорення) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області щодо встановлення ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Протокол проведення відкритих слухань (обговорень) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго» тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води»

Відповідно до «Порядку проведення відкритих слухань», затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.02.2019 року №138 ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» повідомляє, що 15 березня 2019 року о 12:00 в приміщенні палацу культури «Нафтохімік» (м. Кременчук, проспект Лесі Українки, 33) відбудуться відкриті слухання (обговорення) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго» тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

Порядок денний:

Слухання (обговорення) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго» тарифів на теплову енергію, її транспортування,  постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

У відкритому слуханні (обговоренні)  можуть брати участь особи, які належним чином зареєструвалися. Реєстрація розпочинається об 11:00 (за 1 годину до проведення відкритих слухань (обговорень)).

У відповідності до положень наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» із змінами і доповненнями до відома споживачів доводиться інформація ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» розраховані у відповідності до Постанови КМУ від 01.06.2011р № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води затверджені рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 08.02.2019р. №169, які вводяться в дію з 02.03.2019 року.

На теплову енергію за категоріями споживачів:

 1. Для потреб населення – 1 552,94 грн/Гкал (без ПДВ);
 2. Для потреб бюджетних установ – 1 321,17 грн/Гкал (без ПДВ);
 3. Для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності – 1 364,69 грн/Гкал (без ПДВ);
 4. Для потреб інших споживачів (крім населення) – 1 184,18 грн/Гкал (без ПДВ).

На послугу з централізованого опалення, що надається населенню:

 • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 894,74 грн/Гкал (з ПДВ);
 • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 53,41 грн/кв.м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

На послугу з централізованого постачання гарячої води:

 • що надається населенню:
 • 110,82 грн/куб.м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання,
 • 102,32 грн/куб.м. (з ПДВ) – за умови відсутності рушникосушильників;
 • для управителів багатоквартирних будинків без рушникосушильників – 83,24 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб бюджетних установ – 71,89 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 65,17 грн/куб.м (без ПДВ).

Дані тарифи формувалися в грудні 2018 року, але протягом періоду розгляду та встановлення тарифів відбулися зміни, які не залежать від ліцензіата: суб'єктом господарювання, що здійснює транспортування теплової енергії місцевими (розподільчими) тепловими мережами оприлюднено інформацію про намір встановити нові тарифи, також оприлюднено проект рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води з новим рівнем тарифів; НКРЕКП прийнято рішення про збільшення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Згідно частини першої статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» не допускається встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Дані обставини є підставою для зміни тарифів ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

За розрахунками ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» рівень економічно обґрунтованих тарифів за групами споживачів з врахуванням вищезазначених змін є наступним:

На теплову енергію за категоріями споживачів:

 1. Для потреб населення – 1 674,08 грн/Гкал (без ПДВ);
 2. Для потреб бюджетних установ – 1 733,10 грн/Гкал (без ПДВ);
 3. Для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності – 1 691,73 грн/Гкал (без ПДВ);
 4. Для потреб інших споживачів (крім населення) – 1 731,69 грн/Гкал (без ПДВ).

На послугу з централізованого опалення, що надається населенню:

 • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 2 041,01 грн/Гкал (з ПДВ);
 • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 57,54 грн/кв.м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

На послугу з централізованого постачання гарячої води:

 • що надається населенню:
 • 118,78 грн/куб.м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання,
 • 109,61 грн/куб.м. (з ПДВ) – за умови відсутності рушникосушильників;
 • для управителів багатоквартирних будинків без рушникосушильників – 89,24 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб бюджетних установ – 92,13 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 92,06 грн/куб.м (без ПДВ).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою:

36000, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 або на електронну адресу kanc04@pl.energy.gov.ua (скановані копії листів).

Структура тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.