Проекти тарифів за 2020 рік

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (із змінами і доповненнями) повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік.

Відповідно до вимог постанови НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» (із змінами і доповненнями) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» були здійснені відповідні розрахунки з обґрунтуваннями.

Пропозиції та зауваження з питання, винесеного на відкрите обговорення, приймаються у термін з 14 вересня по 23 вересня  2020 року включно у письмовому вигляді за підписом виконавця на адресу: 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 та в електронному вигляді на e-mail: kanc04@pl.energy.gov.ua

Звертаємо увагу, що зауваження та пропозиції щодо необхідності встановлення тарифів на розподіл електричної енергії повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження та пропозиції, що були надані після визначеного у повідомленні терміну, реєструватися та розглядатися не будуть.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) відкрите обговорення (відкрите слухання) відбудеться 25 вересня 2020 року об 11.00  через засоби відеозв’язку за допомогою Zoom-конференції.

Представники місцевих органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування та інші заінтересовані особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні,  подають заявки на участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як до 23 вересня 2020 року. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: kanc04@pl.energy.gov.ua та мають містити: прізвище, ім’я по-батькові, посаду, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для відеоконференції.

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік розміщено тут.

Результат відкритого обговорення (відкритого слухання) буде оформлено протоколом та оприлюднено на офіційному веб-сайті АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.