Проекти тарифів

Повідомляємо, що відкрите обговорення щодо питання встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік відбудеться 17 жовтня 2018 року о 14:30 за адресою : 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

Відповідно до «Порядку проведення відкритих слухань проектів рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області з питань встановлення цін/тарифів на послуги постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення та/або про погодження Інвестиційних програм суб’єктів господарювання та затвердження складу комісії з питань розгляду заяв (зауважень, пропозицій), які надійшли під час відкритих слухань і Положення про комісію», затвердженим рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 06.10.2017 року № 1066 ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» повідомляє, що 12 жовтня 2018 року о 8:00 в КЗК Кременчуцькому міському палаці культури (м. Кременчук, бульвар Пушкіна, 2) відбудеться відкрите слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення публічному акціонерному товариству «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води».

У відкритому слуханні можуть приймати участь особи, які зареєструвалися належним чином. Реєстрація розпочинається о 7:00 (за 1 годину до проведення слухань).

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» із змінами і доповненнями повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо питання встановлення тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 року.

Тарифи на розподіл електричної енергії розглядаються та встановлюються відповідними постановами НКРЕКП.

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» оприлюднює обґрунтування щодо необхідності встановленння тарифів на розподіл електричної енергії  на 2019 рік.

Зауваження та пропозиції приймаються з 05.10.18 р. на протязі 10 календарних днів на адресу: 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 та в електронному вигляді на e-mail: kanc04@pl.energy.gov.ua.

Звертаємо увагу, що зауваження та пропозиції щодо питання встановлення тарифів на розподіл електричної енергії повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження та пропозиції, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, розглядатися не будуть.

Про дату, час та місце проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) буде повідомлено додатково.

Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.