Проекти тарифів

У відповідності до положень наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» із змінами і доповненнями до відома споживачів доводиться інформація ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» розраховані у відповідності до Постанови КМУ від 01.06.2011р № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Діючі тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води затверджені рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29.10.2018р. №1386.

На теплову енергію за категоріями споживачів:

 1. Для потреб населення – 1 284,98 грн/Гкал (без ПДВ);
 2. Для потреб бюджетних установ – 1 824,68 грн/Гкал (без ПДВ);
 3. Для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності – 864,05 грн/Гкал (без ПДВ);
 4. Для потреб інших споживачів (крім населення) – 1 848,81 грн/Гкал (без ПДВ).

На послугу з централізованого опалення, що надається населенню:

 • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 565,84 грн/Гкал (з ПДВ);
 • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 40,83 грн/кв.м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

На послугу з централізованого постачання гарячої води:

 • що надається населенню:
 • 93,31 грн/куб.м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання,
 • 86,11 грн/куб.м. (з ПДВ) – за умови відсутності рушникосушильників;
 • для управителів багатоквартирних будинків без рушникосушильників – 69,99 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб бюджетних установ – 96,38 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 97,56 грн/куб.м (без ПДВ).

Діючі тарифи формувалися в серпні 2018 року. З цього періоду відбулись вагомі зміни у діяльності товариства. Так, на виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» проведене відокремлення оператора системи розподілу від діяльності з виробництва електричної та теплової енергії, шляхом створення окремого суб’єкта господарювання - ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ». Так, з 01 січня 2019 року ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» не займається діяльністю з виробництво теплової енергії, тому для виконання вимог Постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869 виникає необхідність затвердження  нової структури та рівня тарифів на теплову енергію.

Також, протягом дії тарифів відбулися зміни у структурі витрат, врахованих при розрахунку тарифів:

 • тарифи на виробництво теплової енергії для ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік встановлені постановою НКРЕКП;
 • затверджена Інвестиційна програма для ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» у сфері транспортування теплової енергії на 2019 рік;
 • затверджені нові тарифу на транспортування теплової енергії для КП «Теплоенерго»;
 • зменшення рівня тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів на виконання постанови НКРЕКП;
 • зміна деяких статей витрат, пов’язаних з зростанням цін на енергоресурси та зміною чинників незалежних від підприємства.

Згідно частини першої статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» не допускається встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Дані обставини є підставою для зміни тарифів ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

За розрахунками ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» рівень економічно обґрунтованих тарифів за групами споживачів з врахуванням вищезазначених змін є наступним:

На теплову енергію за категоріями споживачів:

 1. Для потреб населення – 1 552,94 грн/Гкал (без ПДВ);
 2. Для потреб бюджетних установ – 1 321,17 грн/Гкал (без ПДВ);
 3. Для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності – 1 364,69 грн/Гкал (без ПДВ);
 4. Для потреб інших споживачів (крім населення) – 1 184,18 грн/Гкал (без ПДВ).

На послугу з централізованого опалення, що надаються населенню:

 • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 894,74 грн/Гкал (з ПДВ);
 • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 53,41 грн/кв.м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

На послугу з централізованого постачання гарячої води:

 • що надаються населенню:
 • 110,82 грн/куб.м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання,
 • 102,32 грн/куб.м. (з ПДВ) – за умови відсутності рушникосушильників;
 • для управителів багатоквартирних будинків без рушникосушильників – 83,24 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб бюджетних установ – 71,89 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 65,17 грн/куб.м (без ПДВ).

Структура тарифів на теплову енергію ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО".

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються протягом 7 календарних  днів  з дня опублікування даної  інформації за адресою: 36000, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 або на електронну адресу: kanc04@pl.energy.gov.ua (скановані копії листів).

Повідомляємо, що відкрите обговорення щодо питання встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік відбудеться 17 жовтня 2018 року о 14:30 за адресою : 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.