Проекти тарифів

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (із змінами і доповненнями) повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік.

Відповідно до вимог постанови НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» (із змінами і доповненнями) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» були здійснені відповідні розрахунки з обґрунтуваннями.

Пропозиції та зауваження з питання, винесеного на відкрите обговорення, приймаються у термін з 14 вересня по 23 вересня  2020 року включно у письмовому вигляді за підписом виконавця на адресу: 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 та в електронному вигляді на e-mail: kanc04@pl.energy.gov.ua

Звертаємо увагу, що зауваження та пропозиції щодо необхідності встановлення тарифів на розподіл електричної енергії повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження та пропозиції, що були надані після визначеного у повідомленні терміну, реєструватися та розглядатися не будуть.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) відкрите обговорення (відкрите слухання) відбудеться 25 вересня 2020 року об 11.00  через засоби відеозв’язку за допомогою Zoom-конференції.

Представники місцевих органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування та інші заінтересовані особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні,  подають заявки на участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як до 23 вересня 2020 року. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: kanc04@pl.energy.gov.ua та мають містити: прізвище, ім’я по-батькові, посаду, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для відеоконференції.

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік розміщено тут.

Результат відкритого обговорення (відкритого слухання) буде оформлено протоколом та оприлюднено на офіційному веб-сайті АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Сьогодні, 15.03.2019 року, відбулися відкриті слухання (обговорення) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області щодо встановлення ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Протокол проведення відкритих слухань (обговорень) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго» тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води»

Відповідно до «Порядку проведення відкритих слухань», затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.02.2019 року №138 ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» повідомляє, що 15 березня 2019 року о 12:00 в приміщенні палацу культури «Нафтохімік» (м. Кременчук, проспект Лесі Українки, 33) відбудуться відкриті слухання (обговорення) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго» тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

Порядок денний:

Слухання (обговорення) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго» тарифів на теплову енергію, її транспортування,  постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

У відкритому слуханні (обговоренні)  можуть брати участь особи, які належним чином зареєструвалися. Реєстрація розпочинається об 11:00 (за 1 годину до проведення відкритих слухань (обговорень)).

У відповідності до положень наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» із змінами і доповненнями до відома споживачів доводиться інформація ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» розраховані у відповідності до Постанови КМУ від 01.06.2011р № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води затверджені рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 08.02.2019р. №169, які вводяться в дію з 02.03.2019 року.

На теплову енергію за категоріями споживачів:

 1. Для потреб населення – 1 552,94 грн/Гкал (без ПДВ);
 2. Для потреб бюджетних установ – 1 321,17 грн/Гкал (без ПДВ);
 3. Для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності – 1 364,69 грн/Гкал (без ПДВ);
 4. Для потреб інших споживачів (крім населення) – 1 184,18 грн/Гкал (без ПДВ).

На послугу з централізованого опалення, що надається населенню:

 • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 894,74 грн/Гкал (з ПДВ);
 • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 53,41 грн/кв.м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

На послугу з централізованого постачання гарячої води:

 • що надається населенню:
 • 110,82 грн/куб.м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання,
 • 102,32 грн/куб.м. (з ПДВ) – за умови відсутності рушникосушильників;
 • для управителів багатоквартирних будинків без рушникосушильників – 83,24 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб бюджетних установ – 71,89 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 65,17 грн/куб.м (без ПДВ).

Дані тарифи формувалися в грудні 2018 року, але протягом періоду розгляду та встановлення тарифів відбулися зміни, які не залежать від ліцензіата: суб'єктом господарювання, що здійснює транспортування теплової енергії місцевими (розподільчими) тепловими мережами оприлюднено інформацію про намір встановити нові тарифи, також оприлюднено проект рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води з новим рівнем тарифів; НКРЕКП прийнято рішення про збільшення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Згідно частини першої статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» не допускається встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Дані обставини є підставою для зміни тарифів ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

За розрахунками ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» рівень економічно обґрунтованих тарифів за групами споживачів з врахуванням вищезазначених змін є наступним:

На теплову енергію за категоріями споживачів:

 1. Для потреб населення – 1 674,08 грн/Гкал (без ПДВ);
 2. Для потреб бюджетних установ – 1 733,10 грн/Гкал (без ПДВ);
 3. Для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності – 1 691,73 грн/Гкал (без ПДВ);
 4. Для потреб інших споживачів (крім населення) – 1 731,69 грн/Гкал (без ПДВ).

На послугу з централізованого опалення, що надається населенню:

 • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 2 041,01 грн/Гкал (з ПДВ);
 • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 57,54 грн/кв.м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

На послугу з централізованого постачання гарячої води:

 • що надається населенню:
 • 118,78 грн/куб.м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання,
 • 109,61 грн/куб.м. (з ПДВ) – за умови відсутності рушникосушильників;
 • для управителів багатоквартирних будинків без рушникосушильників – 89,24 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб бюджетних установ – 92,13 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 92,06 грн/куб.м (без ПДВ).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою:

36000, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 або на електронну адресу kanc04@pl.energy.gov.ua (скановані копії листів).

Структура тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Повідомляємо, що відкрите обговорення щодо питання встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік відбудеться 17 жовтня 2018 року о 14:30 за адресою : 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.