Стимулююче регулювання

Стимулююче тарифоутворення або RAB-регулювання – це система тарифоутворення на основі довгострокового регулювання тарифів, спрямованого на залучення інвестицій для будівництва та модернізації інфраструктури електричних мереж та стимулювання ефективності витрат електророзподільних компаній.
НКРЕКП, на виконання Закону України «Про природні монополії», розробила та затвердила пакет нормативних документів щодо впровадження та застосування стимулюючого регулювання для компаній енергетичного сектору. Всі нормативно-правові документи є у вільному доступі на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua.

В рамках підготовки до переходу на стимулююче тарифоутворення в ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» розроблено план заходів по його впровадженню. Також здійснено інформування громадськості через ЗМІ та офіційний веб-сайт Товариства щодо здійснення переходу до стимулюючого регулювання, в тому числі надання інформації щодо заходів з покращення якості надання послуг із постачання електричної енергії, фактичну тривалість довгострокових перерв в електропостачанні, джерел надходження електроенергії, реалізації заходів інвестиційної програми, рівень розрахунків споживачів за спожиту електроенергію тощо.

Поділитися
Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.