Тарифи, введені в дію з 2015 року, для населення міста Кременчука, яке отримує теплову енергію від джерела Кременчуцька ТЕЦ ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

З 01 травня 2015 року Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 31.03.2015 р. № 1171, ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»  встановлюються наступні тарифи:

На послуги з централізованого опалення:

  • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 570,93 грн/Гкал (з податком на додану вартість);
  • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 14,75 грн за 1 кв. м за місяць протягом  періоду надання послуги (з податком на додану вартість).

На послуги з централізованого постачання гарячої води:

  • за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 34,99 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість);
  • за відсутності рушникосушильників – 32,40 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 03.03.2015 р. №728 з 1 квітня 2015 року встановлені нові тарифи на теплову енергію для потреб населення м. Кременчука, які отримують її від джерела Кременчуцька ТЕЦ ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»:

Споживачі Тариф на теплову енергію, грн/Гкал (без ПДВ)
Населення 465,26

Крім того, згідно з Податковим кодексом України, нараховується податок на додану вартість у розмірі 20%.

Поділитися
Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.