ВИМОГИ ДО ГЕНЕРАТОРІВ В МЕРЕЖАХ СПОЖИВАЧА (КРІМ НАСЕЛЕННЯ) без паралельної роботи з електромережами ОСР

Вимоги, які необхідно виконувати споживачам (крім населення), при встановленні автономних джерел живлення (далі АДЖ) в існуючих електроустановках без паралельної роботи з електромережами електропередавальної організації

При експлуатації АДЖ, споживач повинен керуватися Правилами технічної експлуатації електроустановок споживачів. Вимоги глави 9 Розділу VIII (9. Автономні електростанції) поширюються на автономні стаціонарні і пересувні джерела електричної енергії, такі як дизельні, бензинові, газотурбінні та інші електростанції одиничною потужністю до 1000 кВт (далі – автономні електростанції), що використовуються як основні або резервні джерела живлення струмоприймачів споживачів, але не працюють паралельно з електромережею електропередавальної організації. Одними з основних вимог даної глави є наступні: 

  1. Автономні стаціонарні і пересувні джерела електроенергії, що використовуються як резервне джерело живлення струмоприймачів споживача, не повинні працювати паралельно з електромережами електропередавальної організації.
  2. Схема їх підключення до електромережі споживача повинна унеможливлювати подачу напруги в електромережу 0,22-0,38 кВ електропередавальної організації.
  3. Підключення АДЖ до електромережі споживача вручну допускається тільки за наявності блокувань між комутаційними апаратами, що унеможливлюють одночасну подачу напруги в мережу споживача і в мережу електропередавальної організації.
  4. Перед введенням в експлуатацію АДЖ, споживач повинен розробити та узгодити з електропередавальною організацією інструкцію про порядок включення її в роботу та положення про взаємовідносини з електропередавальною організацією, що включатиме розділ «Оперативне керування».

Інструкція про порядок включення в роботу АДЖ обов’язково повинна містити:

  • узгоджену електропередавальною організацією електричну схему приєднання автономної електростанції до мережі електропередавальної організації;
  • список осіб споживача, які мають право оперативних переговорів з оперативними працівниками електропередавальної організації та право оперативних перемикань;
  • наказ про призначення особи, відповідальної за технічний стан і експлуатацію автономної електростанції;
  • номери телефонів диспетчерського зв’язку електропередавальної організації.
 
Поділитися
Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.