Графік погодинних відключень

З метою уникнення дефіциту палива та гідроресурсів і запобігання порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності щорічно складаються та затверджуються ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» графіки погодинних відключень (ГПВ), що погоджуються Інспекцією Держенергонагляду та керівництвом Полтавської обласної державної адміністрації.

Графік погодинних відключень (ГПВ) застосовується в разі порушення нормального режиму роботи енергосистеми України внаслідок виникнення тривалого дефіциту електричної потужності.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України повідомляє про ситуацію щодо постачання електроенергії та необхідність застосування ГПВ підприємством електроенергетики не пізніше ніж за три доби до початку застосування графіка.

ГПВ складається в обсязі не менше 75% від максимального споживання електричної потужності і розподіляються на три рівні черги, які вводяться почергово.

Графіки застосовуються після попередження споживачів. Не пізніше, ніж за одну добу до застосування ГПВ, підприємства електроенергетики оприлюднюють через місцеві ЗМІ та на своїх веб-сайтах періодичність, причини та тривалість застосування кожної черги ГПВ, терміни перерв електропостачання населених пунктів, окремих житлових масивів, вулиць із зазначенням годин доби. Інформацію стосовно ГПВ наведено нижче.

Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.