До уваги побутових споживачів!

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП» від 17.03.2021р. №475, внесені зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП 14.03.2018 року № 312 (далі – ПРРЕЕ).

Відповідно до вимог пункту 2.4.2 глави 2.4. ІІ розділу ПРРЕЕ, індивідуальним побутовим споживачам АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», у разі відсутності проєктної документації електрозабезпечення об’єкта, встановлено дозволену (договірну) потужність на рівні не нижче 5 кВт, яку споживач повинен погодити. У разі незгоди із зазначеною величиною встановленої (договірної) потужності за об’єктом споживача, останньому необхідно впродовж місяця подати до  структурного підрозділу  АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» відповідне обґрунтування іншої величини дозволеної потужності об’єкта або погодити потужність на рівні не нижче 5 кВт в сервісі Особистий кабінет/Кабінет споживача АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (https://www.poe.pl.ua/abon). За відсутності заперечень до встановленої дозволеної  потужності, протягом місяця зазначена дозволена  потужність буде вважатися прийнятою.

Звертаємо увагу, що потужність об’єкта споживача обмежується на рівні потужності передбаченої проєктом вказаного об’єкта споживача та/або технічними характеристиками мереж зовнішнього електрозабезпечення вказаного об’єкта споживача.

Технічна можливість забезпечення 5 кВт дозволеної (договірної) потужності у багатоквартирному житловому будинку можлива за результатом погодження з боку балансоутримувача (управителя) та ОСР пропускної спроможності зовнішніх та внутрішніх електричних мереж за формою, що є додатком 15 до ПРРЕЕ (додаток за посиланням).

Довідки за телефонами Кол-центру АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»: (0532) 510-910 – згідно з діючими тарифами міського та міжміського зв’язку; 0800-305-035 – безкоштовно на території України; 050-305-99-10 – безкоштовно в мережі Vodafone; 097-202-02-07 – безкоштовно в мережі Київстар;  093-170-25-33 безкоштовно в мережі Lifecell.

Поділитися