Герої не вмирають!

Сумна звістка знову сколихнула колектив АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»: на війні загинув Владислав Бездудний, електромонтер з експлуатації розподільних мереж 4 групи Гадяцької дільниці Миргородської об’єднаної філії, молодий, але мужній та сміливий чоловік, який вірно любив рідну землю. 26-річний енергетик був командиром 1 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 10 аеромобільної роти 3 аеромобільного батальйону, старшим солдатом. Він був призваний на військову службу під час мобілізації 6 березня 2023 року.

Життя Владислава обірвалося 30 серпня під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області в результаті мінометного обстрілу з боку ворога. Воїн був вірний Військовій присязі, проявив стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину.

Вся велика родина енергетиків Полтавщини глибоко сумує з приводу загибелі Героя і висловлює щирі слова співчуття матері, родичам та друзям загиблого. Пам’ять про нього навіки залишиться у наших серцях! Віримо в те, що його смерть була не даремна!!

Час і місце прощання з Владиславом Бездудним повідомимо додатково

Поділитися