Герої не вмирають!

Сумна звістка сколихнула колектив АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»: на війні загинув Василь Алєксєєв, електромонтер з експлуатації розподільчих мереж Котелевської дільниці Полтавської об’єднаної філії, люблячий батько, мужній і сміливий чоловік, який вірно любив рідну землю. 36-річний енергетик був розвідником.

Його життя обірвалося 27 вересня на Донеччині, під час виконання штурмових дій на позиції ворога, внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу.

Василь народився на Дніпропетровщині, дитинство та юність провів у Криму, пізніше переїхав до Котельви, з 2018 року, пов’язавши своє життя з енергетикою.

Щойно розпочалася війна, Василь Алєксєєв добровольцем пішов захищати Україну. Спочатку служив у батальйоні ТРО, потім – у роті охорони 7 відділу Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. З 27 червня боровся з ворогом у складі 72 ОМБР імені Чорних запорожців.

Вся велика родина енергетиків Полтавщини глибоко сумує з приводу загибелі Героя і висловлює щирі слова співчуття дружині, дітям, родичам та друзям загиблого. Пам’ять про нього навіки залишиться у наших серцях! Віримо в те, що його смерть була не даремна!!

Про дату і час прощання з Василем Алєксєєвим повідомимо додатково.

Поділитися