До уваги отримувачів субсидій!
25-05-2017

Якщо ваша родина використовуючи для опалення електроенергію до 1.05.2017 р. значно заощадила на цій послузі (суму економії можна дізнатися у філії ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" за місцем проживання), ви маєте право на повернення вам зекономленої суми субсидії (яка не може бути більше еквівалента вартості 150 кВт.год електричної енергії).

Для цього потрібно до 1 вересня 2017 року звернутися з відповідною заявою у місцеве Управління праці й соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата  зекономленої суми субсидії (при coбi потрібно мати паспорт, ідентифікаційний номер, та номер банківського рахунку для зарахування коштів).

З 1 травня 2017 року також Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 впроваджено оновлену Програму житлових субсидій. Відповідно до неї побутовим споживачам у яких є прострочена понад два місяці заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період не призначається (про це органи соціального захисту населення інформують боржника). Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії, споживач документально підтвердить сплату заборгованості (або укладення договору про її реструктуризацію), вона буде призначатися з дати закінчення дії попередньої субсидії. У протилежному випадку – з місяця, в якому він документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. 

^ Наверх ^