Чому б ти не навчався, ти навчаєшся для себе
20-09-2017

20 вересня відбулася визначна подія в історії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» – Учбовий центр розташувався у новому приміщенні та, що найприємніше, – відтепер він знаходиться на території головного офісу підприємства. Це створює додаткову зручність як для викладачів так і для студентів.
На церемонію відкриття, а також, щоб ознайомитися із роботою центру, завітав керівний склад Товариства на чолі із Заступником Голови Правління Оленою Ангеловою, а також запрошені гості: голова профспілкового комітету Володимир Абрамов та колишній генеральний директор підприємства, Заслужений енергетик України Борис Попов. 
Звертаючись до присутніх, Олена Петрівна зазначила, що навчання, отримання нових знань – є рушієм нашого життя, тому потрібно завжди прагнути створювати комфортні умови для тих, хто навчається. 
– Приємно, що незважаючи на скрутний час, все-таки було знайдено можливості, щоб відкрити новий учбовий центр і сподіваємося, що ті, хто буде тут навчатися, оцінять наші зусилля і старання, – сказала Олена Ангелова.
Усі запрошені стали свідками урочистого перерізання символічної стрічки, після чого гостей запросили оглянути приміщення, в якому вже на повну йде навчання персоналу компанії.
В оновлених класах розміщено технічне обладнання, є комп’ютерний клас на 15 робочих місць.
Також гості мали змогу ознайомитися зі світлинами, на яких зображено навчальні кабінети 1976-78 рр., усім було цікаво, який вони мали вигляд протягом 40 років.
У рамках презентації, директор з персоналу Олександр Кириченко зазначив, що в класах вдалося розмістити все максимально актуальне і потрібне. Для цього залучали технічну і комерційну дирекції, а також усі профільні служби. 
Олександр Вікторович проанонсував корпоративний портал, який розширить можливості учбового центру. На порталі буде зібрана і розміщена різноманітна інформація для персоналу: навчальні матеріали, відео-уроки, графіки занять та завантаженість класів. Тут будуть і електронні курси, які можна буде пройти в он-лайн режимі, отримавши відмітку про навчання.

^ Наверх ^