Відкриті слухання щодо обговорення проекту рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження Інвестиційної програми ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2017 рік»
03-11-2017

У відповідності з рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 06.10.2017р. № 1066 «Про затвердження Порядку проведення відкритих слухань проектів рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області з питань встановлення цін/тарифів на послуги постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення та/або про погодження Інвестиційних програм суб’єктів господарювання та затвердження складу комісії з питань розгляду заяв (зауважень, пропозицій), які надійшли під час відкритих слухань і Положення про комісію» оголошується проведення відкритих слухань проекту рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження Інвестиційної програми ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2017 рік». З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» www.poe.pl.ua та на сайті Кременчуцької міської ради www.kremen.gov.ua

Відкриті слухання відбудуться 06 листопада 2017 року о 10:00 у приміщенні  актової зали Кременчуцької ТЕЦ за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2.

У відкритому слуханні можуть приймати участь усі зацікавлені особи, які належним чином зареєструвалися. Реєстрація розпочинається о 09:00 (за 1 годину до проведення слухань).

Порядок денний:

  1. Доповідь представників ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» щодо основних положень проекту Інвестиційної програми ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2017 рік.
  2. Виступи та обговорення Інвестиційної програми ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2017 рік.
^ Наверх ^