Відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми на 2018 рік у тарифах з передачі та постачання електричної енергії за стимулюючим тарифоутворенням та інформації про порядок надання до нього пропозицій
12-01-2018

Шановні жителі Полтавської області!

У відповідності з Постановою НКРЕКП № 701 від 25.05.2017 р. Про затвердження Змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" з 12 січня 2018 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми на 2018 рік в тарифах з передачі та постачання електричної енергії за стимулюючим тарифоутворенням та інформації про порядок надання до нього пропозицій. Обговорення триватиме протягом 30-ти календарних днів. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на корпоративному сайті ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО": www.poe.pl.ua.

Пропозиції та зауваження надсилайте за адресою: 36022, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5, еmail: kanc04@pl.energy.gov.ua.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 12.02.2018 р. o 10.00 за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

 Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по – батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку. 


Адміністрація ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»
^ Наверх ^