Відкрите обговорення проекту зміни тарифів на постачання електричної енергії та передачу електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання по ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2018 рік
22-01-2018

Шановні жителі Полтавської області!

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» проводить відкрите обговорення проекту зміни тарифів на постачання електричної енергії та передачу електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання. Стимулююче регулювання передбачає розроблення системи тарифоутворення на основі довгострокового регулювання тарифів, спрямованого на залучення інвестицій для будівництва та модернізації інфраструктури та стимулювання ефективності витрат компаній.

У відповідності до Постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»  та Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом т/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання, затвердженої Постановою НКРЕКП №1030 від 26.07.2013 (із змінами і доповненнями) ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з 22.01.2018 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту тарифів на постачання та передачу електричної енергії за стимулюючим тарифоутворенням на 2018 рік. Обговорення триватиме протягом 14 календарних днів, по 05.02.2018 р. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на корпоративному сайті ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»: www.poe.pl.ua.

 Пропозиції та зауваження надсилайте на адресу: 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5, e-mail: kanc04@pl.energy.gov.ua.

Відкрите обговорення відбудеться 08 лютого 2018 року о 10.00 за адресою: 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку. 


Адміністрація ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»
^ Наверх ^