Відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми на 2018 рік у тарифах з передачі та постачання електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання
09-02-2018

Шановні жителі Полтавської області!

У відповідності з Постановою НКРЕКП № 701 від 25.05.2017 р. "Про затвердження Змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії", ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" з 09 лютого 2018 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми на 2018 рік у тарифах з передачі та постачання електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання та інформації про порядок надання до нього пропозицій. Обговорення триватиме протягом 30-ти календарних днів. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на корпоративному сайті ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО": www.poe.pl.ua.

Пропозиції та зауваження надсилайте за адресою: 36022, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5, еmail: kanc04@pl.energy.gov.ua.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 12.03.2018 р. o 10.00 за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку. 

ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" повідомляє, що остаточна вартість заходів буде визначена після схвалення інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та проведення процедур закупівель в електронній системі Prozzoro, відповідно до чинного законодавства України. 

У випадку внесення змін до проекту Інвестиційної програми 2018 року  у тарифах з передачі та постачання електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання  інформація буде оновлюватися.


Адміністрація ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»
^ Наверх ^