Відкриті до співпраці
22-02-2018

На території ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» відбулася робоча зустріч адміністрації Товариства та представників Державної енергетичної компанії КЕРСО Республіки Південна Корея, які є офіційними партнерами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у впровадженні новітніх технологій у електроенергетиці, зокрема системи обліку електроенергії Smart Grid. У своїй країні цю систему корейці почали запроваджувати наприкінці ХХ – на початку ХХІ століття. Наразі так званими «розумними» лічильниками охоплено близько 50% споживачів електричної енергії країни.

У ході робочої зустрічі представники Республіки Південна Корея презентували свою розробку концепції Smart Grid у мережах своєї енергетичної компанії, у свою чергу співробітники ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» продемонстрували, як діє система «розумного» обліку електроенергії у наших мережах.

Гості ознайомилися з роботою Центрального диспетчерського пункту компанії, роботою системи збору даних з виїздом на  підстанції 110/10/6 кВ та ТП 10/0,4 кВ, побували у щитових багатоквартирних будинків, де змонтовані «розумні» лічильники.

Наприкінці зустрічі обидві сторони домовилися про подальшу співпрацю.


Адміністрація ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»
^ Наверх ^