Повідомлення про відкрите обговорення проекту щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії філії Кременчуцька ТЕЦ ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"
12-03-2018

Шановні жителі міста Кременчука та Полтавської області! У зв`язку із припиненням з 01.04.2018 року дії  Постанови КМУ№187 від 22.03.2017 року та відповідно зміною ціни на природний газ, який використовується для виробництва теплової енергії, філія Кременчуцька ТЕЦ ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» проводить відкрите обговорення проекту з приводу зміни тарифів на виробництво теплової енергії.

У відповідності до Постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» філія Кременчуцька ТЕЦ з 12.03.2018 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії.

Обговорення триватиме протягом 17-ти календарних днів. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на корпоративному сайті ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО": www.poe.pl.ua.

Пропозиції та зауваження стосовно питання, що пропонується до слухання просимо надсилати у період з 12 березня по 28 березня 2018 року на адресу:

39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, еmail: kanc01@tec.pl.energy.gov.ua.

Відкриті слухання відбудуться 29 березня 2018 року о 10.00 у приміщенні конференц-залу філії Кременчуцька ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго» за адресою: 39610, вул. Свіштовська, 2, м. Кременчук, Полтавська область.

Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім'я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв'язку.

 

 

^ Наверх ^