Прес-реліз щодо ситуації, яка склалася із знеструмленням тролейбусів у місті Кременчуці
29-03-2018

У зв’язку з тим, що знеструмлення тролейбусів у Кременчуці викликало резонанс не тільки у місті, а й у області, ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» дає офіційне роз’яснення щодо ситуації, яка склалася.

За останні пів року КП «Тролейбусне управління» систематично не виконувало договірні зобов’язання в частині оплати. За договором, комунальне підприємство зобов’язане сплачувати за електроенергію нашій компанії попередню оплату.

За порушення умов договору, були направлені відповідні попередження щодо можливого припинення енергопостачання. У зв’язку з тим, що керівництво управління не вирішило питання, не надало фінансових гарантій щодо термінів оплати та не вжило жодних інших кроків щодо не відключення, ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» було вимушено 28 березня направити представників Кременчуцької філії до адміністрації КП «Тролейбусне управління». З представниками філії керівництво не зустрілося, допуск до обмеження електропостачання адміністративної будівлі не надало (про що були складені відповідні акти), тому ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» було змушено знеструмити кілька об’єктів боржника.

^ Наверх ^