Відбулися збори профкому
24-04-2018

Сьогодні відбулися збори профспілкового комітету, на яких були присутні цехкоми головного офісу і філій компанії. У зборах взяв участь директор з персоналу Олександр Кириченко. У своїй доповіді Олександр Вікторович підбив підсумки виконання Колективного Договору за 2017-й та за два перших місяці 2018-го року. Так, у зазначений період у Товаристві своєчасно виплачувалася заробітна плата, а також здійснювалися доплати за роботу у шкідливих умовах, у святкові і неробочі дні та в нічний час, за керівництво бригадою, за тимчасове виконання обов’язків іншого працівника тощо. Виплачувалася матеріальна допомога на поховання працівників та їхніх рідних, матерям по догляду за дитиною до 3-ох років.  

На зборах говорили і про навчання персоналу. Так, за звітний період підвищували кваліфікацію на курсах у різних навчальних закладах усього 128 осіб, у семінарах взяли участь 29 спеціалістів. Професійне навчання в Учбовому центрі пройшла 351 особа, з них підвищили кваліфікацію 257, опанували суміжні робітничі професії 94 працівники.

Окремо Олександр Кириченко торкнувся теми корпоративного спецодягу.
– Спецодяг - це перший рівень захисту співробітника, їх безпека та здоров’я. За 2017 та два місяці 2018 року літнім костюмом персонал був забезпечений на 100%, зимовим – майже на 100%, - зазначив він.

Обговорили також організацію привітання ветеранів-учасників Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також зустрічі з ветеранами підприємства. Голова профкому Володимир Абрамов зазначив, що у Кременчуці на колишніх працівників Товариства чекатимуть 4 травня, у Полтаві - 8. 

Не оминули увагою і літній відпочинок працівників та їхніх дітей. Цьогоріч дорослі зможуть набратися сил на базах відпочинку у смт Кирилівка на Азовському морі та Одеській області на Чорному. Дітей можна оздоровити у власному таборі відпочинку ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» "Енеретик", починаючи з 15 червня. Підготовчі роботи у таборі уже тривають.

^ Наверх ^