Ветеранів підприємства вшанували словом і піснею
04-05-2018

Напередодні Дня пам’яті та примирення, на території Кременчуцької ТЕЦ відбулася зустріч із ветеранами та учасниками Другої світової війни, а також пенсіонерами станції і Кременчуцької філії. Усього на свято завітали 85 ветеранів. Їх привітав директор теплоелектроцентралі Олексій Алєксєєнко. Слово надавали і ветеранам, які пригадували військові дії на території Кременчука, а також нелегку працю відбудови і розбудови станції.
– Кременчуцька ТЕЦ – чи не єдина в Україні електростанція, яка працювала у період війни і продовжує працювати зараз, чому всі ми безмежно раді, - сказав ветеран підприємства Юрій Михайлович Зюман.

Після урочистої частини, пенсіонерам влаштували екскурсію до музею ТЕЦ, а також по цехах і підрозділах, де вони раніше працювали. Не обійшлося без традиційних палатки і польової кухні. Колишніх працівників ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» запросили за святкові столи, де старенькі мали змогу поспілкуватися між собою, згадавши роки своєї молодості. Також на ветеранів чекав концерт, який підготували для них артисти самодіяльності Товариства. Пісні своєї молодості дідусі і бабусі слухали зі сльозами на очах, деякі підспівували, а найзапальніші навіть танцювали, забувши про поважний вік і старечі хвороби.

Кожному ветерану на згадку вручили спільне фото, яке буде гріти душу і нагадуватиме про товаришів та колег.  

^ Наверх ^