Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту змін до тарифів на виробництво по філії Кременчуцька ТЕЦ ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"
14-05-2018

Шановні жителі міста Кременчука та Полтавської області!

У зв`язку із припиненням з 01 червня 2018 року дії Постанови КМУ № 187 від 22.03.2017 року «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» і, як наслідок, зміни ціни на природний газ, який використовується для виробництва, а також зміни інших чинників, ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» філія Кременчуцька ТЕЦ проводить відкрите обговорення проекту змін до тарифів на виробництво. Звертаємо Вашу увагу, що зростання ціни на природний газ підвищить рівень тарифів на виробництво для населення та релігійних організацій.

У відповідності до Постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» філія Кременчуцька ТЕЦ з 14.05.2018 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту змін до тарифів на виробництво.

Відкриті слухання відбудуться 30 травня 2018 року о 10.00 у приміщенні конференц залу філії Кременчуцька ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго» за адресою: 39610, вул. Свіштовська, 2, м. Кременчук, Полтавська область.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб по суті вказаного питання будуть прийматися протягом 14-ти календарних днів з дня опублікування даної інформації (до 27 травня 2018 року) на адресу:

39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, еmail: kanc01@tec.pl.energy.gov.ua.

При поданні пропозицій та зауважень необхідно зазначити прізвище, ім'я та по-батькові особи, що їх подала (для юридичних осіб – повне найменування) та її контактні дані для здійснення зворотного зв'язку.

^ Наверх ^