Інтернет-провайдеру

Повідомлення про виявлення позадоговірного розміщення мереж ТКМ на опорах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

Структурними підрозділами АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (далі по тексту Товариство) було проведено обстеження опор ПЛ 0,4-10 кВ та виявлено самовільне розміщення технічних засобів та мереж сторонніх організацій, що є порушенням Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» (далі по тексту Закон) та Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики (далі по тексту Правила): 

Дата оприлюднення Назва населеного пункту Вулиця Диспетчерська назва ПЛ №№ опор Кількість опор, шт. Найменування обладнання
             
             

Товариство звертається до власників даних мереж з вимогою демонтувати обладнання та мережі в 30-ти денний термін від дати оприлюднення інформації.

У разі ігнорування даної інформації мережі будуть демонтовані представниками Товариства через зазначений вище термін, а витрати пов’язані з виконанням демонтажних робіт стягнуті з власника телекомунікаційного обладнання в судовому порядку. У відповідності до п. 40 Правил «Власник (володілець) не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу».

Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.