Діючі

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» було проведено обстеження опор ПЛ 0,4-10 кВ та виявлено самовільне розміщення технічних засобів і мереж сторонніх організацій, що є порушенням Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» та Правил надання доступу до інфраструктури об’єкту електроенергетики.

Звертаємося до власників мереж з вимогою демонтувати обладнання та мережі в 30-ти денний термін від дати оприлюднення інформації. У разі ігнорування, мережі будуть демонтовані представниками Товариства, а витрати, пов’язані з демонтажем, стягнуті з власників у судовому порядку. Відповідно до п. 40 Правил, «власник (володілець) не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій у результаті їх демонтажу».
Увага! Згідно з новим адміністративно-територіальним поділом області, територію новостворених районів обслуговують такі підрозділи Товариства.

Переглянути карту

Лубенський район: Гребінківська, Лубенська, Оржицька, Пирятинська, Хорольська, Чорнухинська філії.
Кременчуцький район: Глобинська, Комсомольська, Козельщинська, Кременчуцька, Великокохнівська, Семенівська філії.
Миргородський район: Красногорівська, Гадяцька, Лохвицька, Миргородська, Шишацька філії.
Полтавський район: Диканська, Зіньківська, Карлівська, Кобеляцька, Котелевська, Машівська, Новосанжарська, Полтавська філія міських електромереж, Полтавська філія районних електромереж, Решетилівська, Чутівська філії.

Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.