Не забудьте передати покази за січень!

Шановні споживачі! Передайте покази електролічильника у період з 30-го січня і до 3-го лютого та отримайте своєчасно сформовані рахунки за електропостачання.  

Для цього скористайтеся відповідним меню на головній сторінці сайту https://www.poe.pl.ua/ (без реєстрації), або надішліть покази на електронну адресу: pokaz@poe.pl.ua чи в месенджери Viber, Telegram. Авторизованим споживачам рекомендується зробити це в особистому кабінеті для фізичних осіб – https://www.poe.pl.ua/abon , мобільному додатку завантаженому у Play Market.

Передайте покази без участі оператора Кол-центру АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за допомогою цілодобового інтерактивного голосового багатоканального меню (IVR-меню): 097-202-02-07, 050-305-99-10, 093-170-25-33, (0532) 510-910. Наберіть один з перелічених номерів, та не чекаючи з’єднання з оператором, введіть власний особовий рахунок. Якщо він підв’язаний під ваш номер телефону – ідентифікація буде автоматичною. Тим, хто набирає зі стаціонарних телефонів, слід перейти у тоновий режим. У той же час, для передачі показів рекомендуємо споживачам поступово відмовлятися від дзвінків до операторів Кол-центру.

Будемо вдячні за своєчасно передані покази ваших електролічильників!

Поділитися