Не забудьте передати покази за травень!

Своєчасно передайте покази електролічильника, зокрема у період з 30-го травня і до 3-го червня. Ці покази зарахуються як дані на 1-е число. Якщо своєчасно цього не зробити, обсяг споживання електроенергії за минулий місяць буде розраховуватися за середньодобовим споживанням минулих періодів. 

Для передачі показів на вибір пропонується обрати відповідну кнопку на головній сторінці сайту https://www.poe.pl.ua/ (без реєстрації), електронну пошту: pokaz@poe.pl.ua. Функціонують також месенджери Viber, Telegram, мобільний додаток, який можна завантажити за посиланням у Play Market. Авторизованим споживачам рекомендується передати покази в особистому кабінеті для фізичних осіб – https://www.poe.pl.ua/abon.

Без участі оператора Кол-центру АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» це можна зробити за допомогою цілодобового інтерактивного голосового багатоканального меню (IVR-меню): 097-202-02-07, 050-305-99-10, 093-170-25-33, (0532) 510-910. Наберіть один з перелічених номерів, та не чекаючи з’єднання з оператором, введіть власний особовий рахунок. Якщо він підв’язаний під ваш номер телефону – ідентифікація буде автоматичною. Тим, хто набирає зі стаціонарних телефонів, слід перейти у тоновий режим. У той же час, для передачі показів рекомендуємо споживачам переважно відмовлятися від дзвінків до операторів Кол-центру.

Будемо вдячні за своєчасно передані покази електролічильника!

Поділитися