Зустріч із новорічною казкою

Новий рік – це свято, коли відбуваються різні дива і з нами може трапитися навіть найнесподіваніша історія. Дітки, які завітали на новорічний ранок до ОЦЕВУМу, стали свідками цікавої і повчальної казочки про дівчинку Дашу і її собачку Жульку, які самі того не бажаючи, потрапили до королівства Простуди.

А все розпочалося з того, що Даша необачно не одягнула шапку, коли виходила вигулювати собаку і застудилася. І Ангіна – тут як тут – і запрошувати не треба. Захотіла забрати здоров’я дівчинки. А тут ще й Зубний біль додався, бо Даша не втрималася і об’їлася солодощами. Довелося бідоласі разом із Жулькою, а також Дідом Морозом (Новий рік все-таки!) мандрувати у королівство Простуди, щоб здоров’я своє повернути.

Щоб допомогти Даші одужати, діти мали відповісти на різні запитання: що потрібно робити, щоб бути здоровими і не хворіти. І треба сказати, вони із цими завданнями справилися «на відмінно»! Тому дівчинка перемогла хворобу, повернула собі здоров’я і вчасно повернулася додому, щоб зустріти Новий рік.

Хлопчики та дівчатка уважно слідкували за самопочуттям головної героїні, співчували їй, а щоб їй стало краще – танцювали і навіть підспівували. А найактивніші, навіть віршики розказували!

В кінці свята усі отримали подарунки від профспілкового комітету і сфотографувалися на згадку із Дідом Морозом.