Основна увага – безпечним умовам праці!

Згідно з відповідним Указом Президента України, щороку, 28 квітня у Всесвітній день охорони праці в Україні відзначається День охорони праці. Міністерство енергетики закликало у цей день вшанувати пам’ять працівників, які загинули на виробництві, як в мирний час, так і під час воєнного стану. Адже сумна статистика свідчить – щодня в Україні через повномасштабну війну гине близько трьох людей під час виконання трудових обов’язків.

Підприємства всіх форм власності держави продовжують працювати у надскладних умовах, забезпечуючи  економічну стабільність та безцінну підтримку Збройним Силам. Виникає багато ризиків, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. За інформацією Держпраці, за два місяці збройної агресії на території України зареєструвало 110 нещасних випадків на виробництві, що підлягають спеціальному розслідуванню. У них постраждав 191 працівник, у тому числі 115 загинуло. Під час виконання трудових обов’язків через активні бойові дії  постраждало 94 особи, 50 – зі смертельними наслідками. 16 працівників галузі енергетики зазнали травмувань, шестеро загинуло. У Полтавській області на робочому місці загинув працівник Кременчуцької ТЕЦ Антон Антоненко. Трагедія трапилася минулими вихідними, через ракетні обстріли інфраструктури Кременчука.

Щоб захистити персонал від можливих небезпек, у АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» нині докладають усіх зусиль, щодо проведення відповідних навчань персоналу та контролю за безпечним виконанням робіт.

Окрім того, Товариство приєднується до ініціативи Міненерго 28 квітня, з нагоди Дня охорони праці вшанувати пам’ять працівників, які загинули на виробництві у мирний час і під час воєнного стану, віддавши належне їхній самовідданій праці на захист Батькіщини.

Поділитися