Повідомлення про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» із застосуванням стимулюючого регулювання з 01.01.2022 року

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на виконання Постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (зі змінами і доповненнями) повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання з 01.01.2022 року.

Відповідно до вимог Постанови НКРЕКП від 05.10.2018 року № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» (зі змінами і доповненнями), АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» були здійснені відповідні розрахунки з обґрунтуваннями.

Пропозиції та зауваження з питання, винесеного на відкрите обговорення, приймаються у термін з 11 вересня по 20 вересня  2021 року включно у письмовому вигляді за підписом виконавця на адресу: 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 та/або в електронному вигляді на e-mail: kanc04@pl.energy.gov.ua.

Звертаємо увагу, що зауваження та пропозиції щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання з 01.01.2022 року повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження та пропозиції, що були надані після визначеного у повідомленні терміну, реєструватися та розглядатися не будуть.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», пункту постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) відкрите обговорення (відкрите слухання) відбудеться 21 вересня 2021 року об 11.00  через засоби відеозв’язку за допомогою Zoom-конференції.

Представники місцевих органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування та інші зацікавлені особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, подають заявки на участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше ніж до 20 вересня 2021 року. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: kanc04@pl.energy.gov.ua та мають містити: прізвище, ім’я, по батькові, посаду, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для відеоконференції.

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання з 01.01.2022 року розміщено тут.

Результат відкритого обговорення (відкритого слухання) буде оформлено протоколом та оприлюднено на офіційному веб-сайті АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».