Повідомлення про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» із змінами і доповненнями повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо необхідності встановлення цін (тарифів) на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік.

Відповідно до вимог постанови НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» були здійснені відповідні розрахунки.

Пропозиції та зауваження з питання, винесеного на відкрите обговорення, приймаються у термін з 13 вересня по 23 вересня  2019 року включно на адресу: 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 та в електронному вигляді на e-mail: kanc04@pl.energy.gov.ua.

Звертаємо увагу, що зауваження та пропозиції щодо питання встановлення тарифів на розподіл електричної енергії повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження та пропозиції, що були надані після визначеного у повідомленні терміну, реєструватися та розглядатися не будуть.

Відкриті обговорення (відкриті слухання) будуть проведені 25 вересня 2019 року об 11:00 за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік розміщено тут.