Корпоративний календар – Березень

В зрілому віці Ака Перейма відвідала Україну. Ця така бажана поїздка стала здійсненням давньої мрії художниці побувати на Батьківщині. З подорожі вона привезла ідею створення серії ілюстрацій до українських народних пісень.

Кожна з картин серії – це ілюстрація до певної пісні. Водночас у кожній з них є загадка. Усі ілюстрації сповнені символів, метафор, які ведуть глядача до розуміння використаних образів. Українська народна пісня в уяві Аки Перейми обійняла світ її дитинства і туги за Вітчизною, непереборне бажання зустрічі з рідною землею.

Перші твори серії побачили світ у 70-х роках ХХ століття. Більше 20 років працювала Ака Перейма над циклом картин. Розвивала свою майстерність разом зі створенням серії. У ранніх зображеннях усі кольори чисті, без модуляції, пізніше художниця використовує складніші відтінки, обігрує площини напівтонами.

Ака Перейма прагне змалювати всю гаму своїх почуттів, відобразити повноту емоційного настрою пісні. Це, зрештою, визначає і композиційне рішення, і тональність картин художниці. Вони наповнені теплими барвами та гармонійним поєднанням відтінків.

 
Композиція на тему «Українські народні пісні», 1983 рік.
 
Папір, гуаш. 75х55 см.
Передати покази
Сплатити за електроенергію

Оплата рахунку

Поля форми обов`язкові для заповнення.
Зверніть увагу! Вираховується банківська комісія 1% від суми платежу.

Особовий рахунок

Поле обов`язкове для заповнення.