Роз’яснення щодо тренування та застосування графіків обмеження споживання електроенергії

Нагадуємо, що 14 вересня АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» проведе тренування із застосування графіків погодинного відключення електроенергії з умовно-реальними діями персоналу. Наголошуємо, цей захід матиме суто тренувальний характер, електроенергія відключатися не буде! Тренування буде проводиться для того, щоб споживачі мали алгоритм дій у разі застосування графіків: починаючи від 1-го кроку, коли фахівці обленерго отримують ліміти споживання від НЕК «Укренерго», визначають графік і публікують оголошення з графіком на наступну добу. Переглянути графік погодинних відключень можна на офіційному сайті Товариства за посиланням https://www.poe.pl.ua/disconnection/hrafik-pohodynnoho-vidkliuchennia-elektroenerhii/   

Після застосування в області графіку, інформація про відключення буде доступна в сервісах Особистий кабінет, в Телеграм-каналі та Viber (після проходження реєстрації), де споживачі можуть ознайомитися з часом початку та закінчення відключення електроенергії за їхньою адресою.

У день тренування будуть відпрацьовані канали комунікації зі споживачами через операторів Кол-центру (0532) 510-910, 050 305-99-10, 097-20-20-207, 093-17-02-533, 0800-305-035 та додаткові телефони в об’єднаних філіях і дільницях.

Додаткові номери будуть працювати під час тренування 14 вересня, а також у разі застосування в області графіків погодинного відключення електроенергії. За ними можна проконсультуватися виключно щодо відключень електроенергії.

Акцентуємо увагу, що у день тренування,  в області можуть діяти аварійні відключення чи планові ремонтні роботи.

Щоб краще зрозуміти, як користуватися графіком погодинного відключення електроенергії, була розроблена детальна інструкція.

Тренування буде відбуватися за діючим графіком погодинного відключення електроенергії, а оновлений графік з’явиться на сайті до 1 жовтня (щорічно затверджується новий графік).

Поділитися